KONST / Litografier / Litografier 11843031
nr 1184 3031
Litografier
+ akvarell, 3 st, Fiskar, 19x27 - 29x40
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 maj 2018
kl 19:11:30
200 kr
500 kr